Planowane wyłączenia prądu 08.10-14.10.2013r.
Piątek, 04 Październik 2013 12:06
Planowane wyłączenia - Rejon Leszno
 
W dniu 8-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:00
do 10:00, w Rydzyna: ul. Jana z Czerniny działka 868, 867,
866, 856, 855, 854, 853, 850, 906, 907, 908, ulica
Kochanowskiego działki numer 871, 904;
 
w dniach: 2013-10-08,
w godzinach: 8:00-10:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 8-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:00
do 10:00, w gmina Jutrosin: Szkaradowo 98 do 124, 178 do 209,
Kościół, Przedszkole
 
w dniach: 2013-10-08,
w godzinach: 8:00-10:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 8-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:00
do 17:00, w Bojanowo: ulica Sikorskiego 3 do 13, ulica
Kopernika 1 do 23, 36, Blok, Altana działka nr 703/1,
działka nr 753, ulica Niepodległości
7, ulica Kolejowa 2, 3, ulica Dworcowa 45, 47, ul. Sportowa
3, 4, ul. Konopnickiej 1 do 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
 
w dniach: 2013-10-08,
w godzinach: 8:00-17:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 8-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:30
do 12:30, w gmina Włoszakowice: Charbielin, Dłużyna 1 do
50, 55 do 70, 70 a;
 
w dniach: 2013-10-08,
w godzinach: 8:30-12:30
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 8-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:30
do 16:00, w Rydzyna: ul. Okrężna, dwudziestego dziewiątego
Stycznia 1 do 19, 19 a, ul. Konstytucji trzeciego Maja 20, 21,
22, ul. Rzeczpospolitej 6 a (budynek
Policji), ul. Tylna 5 a, b, c, d, e, g, ul. Łąkowa 1 do 12,
działka nr 703/2;
 
w dniach: 2013-10-08,
w godzinach: 8:30-16:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 8-go października 2013-go roku w godzinach: od 10:30
do 13:00, w Rydzyna: ul. Jana z Czerniny działka 868, 867,
866, 856, 855, 854, 853, 850, 906, 907, 908, ul.
Kochanowskiego działka nr
871, 904;
 
w dniach: 2013-10-08,
w godzinach: 10:30-13:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 9-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:00
do 17:00, w Bojanowo: ul. Sikorskiego 1 do 13, Internat
Technikum Rolnicze, ul. Powstańców Wielkopolskich 1 do 17,
Pawilon Handlowy
Eko, ul. Sportowa 1, 2, 3, 4, ul. Nowa 1, ul. Dworcowa 24 do
28, 30 do 38, 43, 44, 45, 47, Szkoła Rolnicza, ul.
Dąbrowskiego
10 - Przedszkole, ul. Niepodległości 1 do 7,
 
w dniach: 2013-10-09,
w godzinach: 8:00-17:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 9-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:00
do 17:00, w ul. Kilińskiego 1 do 13, ul. Dworcowa 40, 42,
ul. Mickiewicza 14 do 18, ZET KA WU PE  działka
nr 770, AGRIFUD  ul. Kopernika 1 do 23, 37 do 43, działka nr
705/2, ul. Kolejowa 1, 2, 3, ul. Konopnickiej
1 do 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, działka nr 703/1,
753;
 
w dniach: 2013-10-09,
w godzinach: 8:00-17:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 9-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:00
do 17:00, w gmina Bojanowo: Gołaszyn 117, 117 A, 118, 119,
119 A, działka nr 768/2, 768/3;
 
w dniach: 2013-10-09,
w godzinach: 8:00-17:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 9-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:00
do 17:00, w gmina Rydzyna: Tworzanki
 
w dniach: 2013-10-09,
w godzinach: 8:00-17:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 9-go października 2013-go roku w godzinach: od 08:30
do 16:00, w gmina Rawicz: Konarzewo;
 
w dniach: 2013-10-09,
w godzinach: 8:30-16:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 9-go października 2013-go roku w godzinach: od 09:00
do 17:00, w gmina Rawicz: Sarnówka 5 do 34 (bez nr 31 a, b)
, Baza S K R, Zakład Polpiek -Damazyn
 
w dniach: 2013-10-09,
w godzinach: 9:00-17:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 9-go października 2013-go roku w godzinach: od 09:30
do 11:00, w Leszno: ul. Maksymiliana Kolbego 44 , działka nr
413/1, 413/17, ul. Rycerska 1 do 17 nieparzyste, 2 do 22
parzyste;
 
w dniach: 2013-10-09,
w godzinach: 9:30-11:00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
W dniu 9-go października 2013-go roku w godzinach: od 12:00
do 16:00, w Rydzyna: ul. Moniuszki;
 
w dniach: 2013-10-09,
w godzinach: 12:00-16:00
Wijewo

Radomyśl, Brenno Pole, Brenno 7-12, maszt telefonii, ferma

drobiu

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 06:30 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Krzemieniewo

Bielawy Leszczyńskie 4-8, pałac, gospodarstwo rolne,

Brylewo 1, 2, 4-13, gospodarstwo rolne, Krzemieniewo ul.

Polna 46, 50, ul. Wiejska 1, 2

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 07:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Poniec

Bogdanki 15-30

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 07:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Przemęt

Kaszczor ul. Brzoskwiniowa 1-3, 5, 7, ul. Cysterska 1, 3, ul.

Powstańców Wlkp. 1, 13, 6-20 (parzyste), ul. Winna Góra 2,

4-7, 23, 25, 27, 29, 31, 33

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 07:30 - 11:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jutrosin

Szkaradowo 98-124, 178-209, kościół, przedszkole

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 08:00 - 10:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rydzyna

ul. Jana z Czerniny dz. 868, 867, 866, 856, 855, 854, 853,

850, 906, 907, 908, ul. Kochanowskiego dz. nr 871, 904

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 08:00 - 10:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bojanowo

ul. Sikorskiego 3-13, ul. Kopernika 1-23, 36, blok, altana

dz. nr 703/1, dz. nr 753, ul. Niepodległości 7, ul.

Kolejowa 2, 3, ul. Dworcowa 45, 47, ul. Sportowa 3, 4, ul.

Konopnickiej 1-13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 08:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Włoszakowice

Charbielin, Dłużyna 1-50, 55-70, 70a

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 08:30 - 12:30

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rydzyna

ul. Okrężna, ul. 29 Stycznia 1-19, 19a, ul. Konstytucji 3

Maja 20, 21, 22, ul. Rzeczpospolitej 6a (budynek policji),

ul. Tylna 5a, b, c, d, e, g, ul. Łąkowa 1-12, dz. nr 703/2

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 08:30 - 16:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rydzyna

ul. Jana z Czerniny dz. 868, 867, 866, 856, 855, 854, 853,

850, 906, 907, 908, ul. Kochanowskiego dz. nr 871, 904

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 10:30 - 13:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Przemęt

Kaszczor ul. Cysterska 10, 12, 14, 15, 17, ul. Łąkowa 2, 4,

6, ul. Słoneczna 1-6, 8, 10, ul. Zakątek 1-5, kościół,

probostwo

w dniach: 2013-10-08 - 2013-10-08,

w godzinach: 10:30 - 13:30

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Przemęt

ul. Kasztelańska 1-7, 9, 11, 11a, ul. Klasztorna 1, ul.

Rzemieślnicza 1-5, ul. Stawna 1, ul. Szkolna 3, 5, 7,

przepompownia ścieków

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 07:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Gostyń

ul. Jana Pawła II 93-115, przejazd PKP, ul. Łąkowa 1, 2,

6, 7, 9, ul. Młyńska 3, 9, PZM tor kartingowy, ogródki

przy torze, ul. Nowe Wrota 17, ul. Podzamcze 2-7, ul. Rynek

2, 3, 7-9, straż miejska, ul. Zamkowa 1-7

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 07:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Przemęt

Bucz Nowy 1-21

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 07:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czempiń

Słonin 1-52

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 08:00 - 12:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rydzyna

Tworzanki

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 08:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bojanowo

ul. Sikorskiego 1-13, Internat Technikum Rolnicze, ul.

Powstańców Wlkp. 1-17, Pawilon Handlowy Eco, ul. Sportowa

1, 2, 3, 4, ul. Nowa 1, ul. Dworcowa 24-28, 30-38, 43, 44,

45, 47, szkoła rolnicza, ul. Dąbrowskiego 10 - przedszkole,

ul. Niepodległości 1-7, ul. Kilińskiego 1-13, ul. Dworcowa

40, 42, ul. Mickiewicza 14-18, ZKWP dz. nr 770, AGRIFOOD S.C.

ul. Kopernika 1-23, 37-43, dz. nr 705/2, ul. Kolejowa 1, 2, 3,

ul. Konopnickiej 1-13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, dz. nr

703/1, 753

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 08:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bojanowo

Gołaszyn 117, 117A, 118, 119, 119A, dz. nr 768/2, 768/3

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 08:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rawicz

Konarzewo

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 08:30 - 16:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rawicz

Sarnówka 5-34 (bez nr 31a, b), baza SKR, Zakład

Polpiek-Damazyn

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 09:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Leszno

ul. Kolbe 44, dz. nr 413/1, 413/17, ul. Rycerska 1-17

nieparzyste, 2-22 parzyste

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 09:30 - 11:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kościan

Stare Oborzyska ul. Kolejowa 1, 1a, dworzec PKP, dom

Dróżnika, kotłownia, działki 217, 146/11

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 11:30 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rydzyna

ul. Moniuszki

w dniach: 2013-10-09 - 2013-10-09,

w godzinach: 12:00 - 16:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Poniec

Łęka Wielka 1-4, 6-21, 23, 23a, 70a, 70b, 76, 77, sklep,

przepompownia ścieków

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 06:30 - 15:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Poniec

Czarkowo 1-20

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 07:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Krzywiń

ul. Kościańska 1-45, ul. Zielona 1, 2, 4, kościół, dom

parafialny, ul. Kilińskiego 1-6, sklep Dino, ul.

Chłapowskiego 3-8, piekarnia, ul. Bojanowskiego 1-5, 7, 9,

11, skład opału, ul. Ogrodowa 1, ul. Poprzeczna 1, 2, ul.

Szkolna 3, 5, 7, 9, ul. Kościelna 2, 4, 6-8, 10, 11, 13, 15,

17, 19, ul. Słoneczna 1-7, ul. Boczna 1, 3-13, 15, 17, 19,

ul. Mostowa 3, Rynek 11, 13, 15

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 07:30 - 10:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kościan

ul. 27 Stycznia 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-24, ul.

Narutowicza 2a, 3-9, ul. Szkolna 1, 1a, ul. Zielona 1, 3-17,

19, ul. Żwirki i Wigury 1-32, 34, 36, 38, 40

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 08:00 - 11:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bojanowo

ul. Sikorskiego 3-13, ul. Kopernika 1-23, 36, blok, Altana

dz. nr 703/1, dz. nr 753, ul. Niepodległości 7, ul.

Kolejowa 2, 3, ul. Dworcowa 45, 47, ul. Sportowa 3, 4, ul.

Konopnickiej 1-13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 08:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Leszno

ul. Strzelecka 1-12, 14-52, pawilon motoryzacyjny, ul. Lipowa

83, ul. Sienkiewicza 22, ul. Bema 13-31, ul. Artyleryjska

1-8a, ul. Saperska 8, ul. Przeciwlotników 1-11, ul.

Kosynierów, ul. Pancernych 3, ul. Żołnierska 9-25, ul.

Powstańców Śląskich 1-3

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 08:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Pakosław

ul. Kolejowa, ul. 22 Stycznia 4-17, 18-38 parzyste, 21-25

nieparz., Urząd Gminy, bar, bank, Sobieraj, Market Dino

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 08:30 - 16:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Krzywiń

Łuszkowo 118, 119, Kopaszewo 1-21, 50, 51

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 09:30 - 12:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Krzywiń

Kopaszewo 29, działka 21/1, 21/23, gospodarstwo SHR,

warsztaty Danko, leśniczówka, koło łowieckie

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 11:30 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rawicz

Szymanowo 19-57, 57a, 59b, ul. Kapały 2, 4, 5, 6, 8, 38b,

dz. nr 932/3, ul. Platanowa

w dniach: 2013-10-10 - 2013-10-10,

w godzinach: 13:00 - 15:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Poniec

Czarkowo 1-28, OSP, świetlica, Oporowo 41

w dniach: 2013-10-11 - 2013-10-11,

w godzinach: 07:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kościan

Januszewo 1-28, 30, 32, 34

w dniach: 2013-10-11 - 2013-10-11,

w godzinach: 07:30 - 10:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Leszno

ul. Strzelecka 1-12, pawilon motoryzacyjny, ul. Lipowa 83,

ul. Sienkiewicza 22, ul. Bema 13-31, ul. Artyleryjska 1-8a,

ul. Saperska 8, ul. Przeciwlotników 1-11, ul. Kosynierów

w dniach: 2013-10-11 - 2013-10-11,

w godzinach: 08:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bojanowo

Gościejewice 1, 2, 2a, 2b, 2c, 2d, Przedsiębiorstwo Rolne

Rolgos

w dniach: 2013-10-11 - 2013-10-11,

w godzinach: 08:00 - 18:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Wschowa

Osowa Sień 92-96, 101, 102, kościół, POHZ Magazyny,

hydrofornia

w dniach: 2013-10-11 - 2013-10-11,

w godzinach: 08:30 - 16:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Włoszakowice

Bukówiec Górny ul. Wiatraczna, ul. Wańskiego 1, 1a, 2, 3,

3c, ul. Powstańców Wlkp. 2-53, ul. Pawłowskiego 1-7, 2-8,

ul. Rozwoeowska 2-3

w dniach: 2013-10-11 - 2013-10-11,

w godzinach: 09:00 - 17:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kościan

Dębiec Nowy działki rekreacyjno-budowlane, ul. Akacjowa

1-11 (nieparzyste), działki rekreacyjno-budowlane, Deptak 1,

4, 10, 24, 30, działki rekreacyjno-budowlane, ul. Dębowa 10,

ul. Główna 12, ul. Krokusowa 2, 6, 6a, działki

rekreacyjno-budowlane, ul. Różana 13, działki

rekreacyjno-budowlane, ul. Szarotkowa, ul. Wczasowa 3, 5-7,

hydrofornia, przepompownia ścieków, działki rekreacyjno-budowlane

w dniach: 2013-10-11 - 2013-10-11,

w godzinach: 09:30 - 12:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kościan

Gryżyna ul. Zielona 8, 16, PGR

w dniach: 2013-10-11 - 2013-10-11,

w godzinach: 11:30 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Poniec

Czarkowo 1-26, Oporowo 41

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 07:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kościan

ul. Kościelna 1, 3-10, 12, 14, kościół, probostwo, PZU,

RUP, Rynek 9-23, ul. Wyszyńskiego 1, 2, 4-10, 12, 18, dom

Wikarego, kaplica, ul. Garbarska 1-5, 7, 9, 11, 13, ul.

Masztalerza 2-16 (parzyste), ul. Szczepanowskiego 2, ul.

Szpitalna 1, 3, 5, 7, szpital (zasilanie z sieci nn), zakład

pogrzebowy, ul. Wodna 1-18, ul. Św. Jana 2, 4, 11, ul.

Wrocławska 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, kino, kawiarnia, ul.

Wały Żegockiego 1, ogródki działkowe, działka 1967

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 07:30 - 10:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Śmigiel

Czacz ul. Wielichowska 33-35, 38, 39, 41-43a, 43c, 43d,

45-48b, 51-73, cegielnia, plac budowy

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 08:00 - 10:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Krobia

ul. Konopnickiej działki 928/3, 926/8, ul. Poniecka 1, 1a,

ul. Powstańców Wlkp. 27, 28, 30-41, 96-116, kino, apteka,

ośrodek zdrowia, skład opału, młyn, działka 1534/4

gazownia, ul. Rejka 1-9, Farbank

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 08:00 - 11:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bojanowo

ul. Żwirki i Wigury, ul. 17 Stycznia 1, 3-15, ul. Królowej

Jadwigi, ul. Kościuszki 12-19, ul. Krótka 1, 2, 3, 4,

garaże, ul. Sienkiewicza 1-5, 7-15, 17, ul. Browarna 1, ul.

Tylna 1, 2, ul. Wolności 1-8, ul. św. Józefa 9-11, ERA PTC

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 08:00 - 15:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Leszno

ul. Strzelecka 1-12, 28, pawilon motoryzacyjny, ul. Lipowa

83, ul. Sienkiewicza 22, ul. Bema 13-31, ul. Artyleryjska

1-8a, ul. Przeciwlotników 1-11, ul. Kosynierów, ul.

Saperska 1-24, ul. Żołnierska 1-7, 2, 4, 27, ul. Skryta

1-1, 2-16, ul. Pancernych 1-16

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 08:00 - 15:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kościan

Bonikowo ul. Dworcowa 17, 19, 19a, 27, Spółka Wodna,

ogrodnictwo, działka 142/1

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 09:30 - 12:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Krobia

ul. Ogrodowa 9c, 11, 11a, 12, 12a, PZHGP, ul. Poniecka 8

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 10:00 - 14:00

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Śmigiel

Bronikowo ul. Morownicka 30, 34, 49, 51, 53, 55, 57, 26

szkoła, gospodarstwo rolne, hydrofornia, place budów, ul.

Machcińska hydrofornia, plac budowy, ul. Kasztanowa 9, 11,

leśniczówka, plac budowy

w dniach: 2013-10-14 - 2013-10-14,

w godzinach: 11:00 - 13:00