As Odpowiedzialnego Biznesu
Piątek, 11 Październik 2013 10:58

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza Państwa do udziału w Plebiscycie As Odpowiedzialnego Biznesu. Ma on na celu wyłonienie i prezentację najciekawszych inicjatyw w zakresie działań prospołecznych i proekologicznych, realizowanych przez wielkopolskie przedsiębiorstwa.

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w kategoriach :

 

  • Małe Przedsiębiorstwo
  • Średnie Przedsiębiorstwo
  • Duże Przedsiębiorstwo
  • Głosowanie Internautów i Czytelników Głosu Wielkopolskiego
  • Nagroda Dziennikarzy

 

Ma on na celu wyłonienie i prezentację najciekawszych inicjatyw w zakresie działań prospołecznych i proekologicznych, realizowanych przez wielkopolskie przedsiębiorstwa.

Zwycięzcy otrzymają nie tylko tytuł i statuetkę Asa Odpowiedzialnego Biznesu ale także będą mieli szansę na bezpłatną promocję swoich działań w regionalnych mediach, m.in. na antenie Radia Merkury, na łamach Dziennika Polska Głos Wielkopolski, Kwartalnika As Biznesu oraz na stronie asbiznesu.pl.

 

Jeżeli zatem uwzględniacie Państwo w swojej działalności biznesowej jeden z aspektów społecznych i ekologicznych takich jak: działania na rzecz pracowników, współpraca z partnerami biznesowymi, działania ekologiczne, odpowiedzialne produkty, relacje ze społecznością lokalną, organizacjami, szkołami, grupami społecznymi, WIPH zaprasza do kontaktu. Zgłoszenia przyjmowane są do 21.10.2013 r.

 

Organizator:

 

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa 

Ul. Głogowska 26 

60-734 Poznań 

Dopisek: Plebiscyt As Odpowiedzialnego Biznesu 

Fax: 61 8690 101

 

Wszelkie niezbędne informacje do uzyskania na stronie http://wiph.pl//content/view/828/ , pod numerem telefonu 61 8690 112 lub adresem e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

W załączniku: formularz zgłoszeniowy, zaproszenie do udziału w plebiscycie oraz regulamin.