Warsztat "Tworzenie prezentacji multimedialnych"
Wtorek, 05 Listopad 2013 07:53

Tworzenie prezentacji multimedialnych często kojarzy się z wielogodzinną i nie zawsze łatwą pracą przy komputerze. Mając tego świadomość, Centrum PISOP przygotował warsztat, który udowodni, że tworzenie prezentacji multimedialnych może być przyjemnością!

Warsztat „Tworzenie prezentacji multimedialnych” odbędzie się 15 listopada w godz. 10.00 – 12.00 w siedzibie Centrum PISOP (Leszno, ul. Pl. J. Metziga 26/6). Prowadzący przygotowali ciekawy program, który poruszać będzie wiele istotnych tematów, m.in.:

a) Nowoczesne techniki prezentacji - jak ich używać, aby prezentacja skutecznie trafiała do odbiorców

b) Rysunek, dźwięk, zdjęcie i obraz, czyli jak sprawić by prezentacja była atrakcyjna

c) Budowanie scenariusza prezentacji, czyli o tym, co powinno znaleźć się na slajdach

 

Warsztat poprowadzi Monika Pawlak.

 

Centrum PISOP serdecznie zaprasza przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z powiatów: gostyńskiego, kościańskiego, rawickiego, wolsztyńskiego i leszczyńskiego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem telefonu: 65 520 78 86.

Dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, udział w warsztacie jest bezpłatny. Jest on realizowany w ramach projektu LOWES - Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

 

·  

                                      

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy.doc)formularz zgłoszeniowy[ ]