Projekt pn. „Kampania promocyjna Plant Jana Pawła II i układu urbanistycznego starego miasta w Rawiczu” 

współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 .
Podsumowanie Kampanii promocyjnej Plant i układu urbanistycznego
Środa, 28 Listopad 2012 10:50

 

Termin rozpoczęcia rzeczowej realizacji projektu: 24.03.2011r. 

Termin zakończenia rzeczowej realizacji projektu: 30.09.2012r.

Więcej…
 
Ostatnie wydarzenie w ramach Kampanii promocyjnej Plant
Środa, 12 Wrzesień 2012 10:15

W dniu 08.09.2012 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja „ Rozwiązywanie problemów urbanistycznych i komunikacyjnych w miastach posiadających dawne fortyfikacje miejskie”. Podczas konferencji głos zabierali: dr hab. Jacek Jarczewski - profesor Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dr inż. arch. Maciej Hawryluk - profesor Politechniki Wrocławskiej, dr hab. Robert Ast - profesor Politechniki Poznańskiej i arch. Robert Szura - naczelnik WGGPPiOŚ UMGR.

Więcej…
 
Targi Turystyczne w Berlinie
Piątek, 16 Marzec 2012 00:00

 Zgodnie z założeniami realizowanego przez Gminę Rawicz projektu promocyjnego pn. "Kampania promocyjna Plant Jana Pawła II i układu urbanistycznego starego miasta w Rawiczu" nasza Gmina uczestniczyła w berlińskich Targach Turystycznych. Na targach zaistnieliśmy wraz z Wielkopolską Organizacją Turystyczną z siedzibą w Poznaniu. Na wspólne stoisko wystawiennicze pojechały: ulotki, kubki, parasole, kalendarzyki, kartki pocztowe, albumy o Plantach i układzie urbanistycznym oraz zakładki do książek i smycze do kluczy.Poniżej zamieszczamy relację z tej imprezy:

Więcej…
 
Kampania promocyjna - podsumowanie
Wpisany przez Anna Hamrol   
Poniedziałek, 13 Czerwiec 2011 07:17

Od 28 maja do 10 czerwca gmina prowadziła intensywne działania związane z dofinansowaną przez Unię Europejską Kampanią promocyjną Plant Jana Pawła II i układu urbanistycznego starego miasta w Rawiczu i Świętem Rawicza. 24H bieg sztafetowy po plantach i akcja Rawicz uwalnia światło, to główne punkty tegorocznych działań kampanijnych. Tylko podczas dwóch dni Święta Rawicza, finansowanego z budżetu gminy, na stadionie przy ulicy Spokojnej ok. 7 tys. osób skorzystało z oferty imprez przygotowanych przez organizatorów.
 

Więcej…
 
Umowa z WRPO
Wpisany przez Anna Hamrol   
Poniedziałek, 07 Luty 2011 13:46

13 października 2010 roku Gmina Rawicz podpisała umowęo dofinansowanie projektu pt. "Kampania promocyjna Plant Jana Pawła II oraz układu urbanistycznego starego miasta w Rawiczu". Projekt jest wpółfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach: Priorytetu VI - Turystyka i środowisko kulturowe, Działania 6.2. - Rozwój kultury i zachowanie dziedzictwa kulturowego, Schemat II - Projekty promocyjne. 

Więcej…